Tijl speelt klTijl zingt grRecensiesRecensies

Tijl speelt klTijl zingt grRecensiesAgenda

Tijl speelt klTijl zingt grRecensiesAgenda

Donderdag 21 november stond een uitgebreid artikel over Tijl in de krant. Niet in één krant, maar meteen in 3 kranten: PZC, AD en BNdeStem! Het is eigenlijk een aankondiging van de sinterklaasvoorstelling op zondag 24 november in het Ledeltheater in Oostburg, maar meteen een beknopte samenvatting van de afgelopen 15 jaar.
Je vindt het artikel op de website van het AD, maar je kunt het hieronder ook lezen:

Sinterklaas ledeltheater Artikel AD 21 11 2024 a

Sinterklaas ledeltheater Artikel AD 21 11 2024 b

Een voorstelling boeken bij Tijl Damen, omdat:

Persoonlijk contact/ korte lijntjes:

Het contact loopt altijd via Tijl zelf (er zit geen andere partij tussen).
Betrokken en enthousiast:

Tijl doet dit werk omdat hij het enorm leuk vindt en doet er alles aan om iedereen zo optimaal mogelijk te laten genieten van de voorstelling.
Professioneel:

Tijl heeft een onderwijsachtergrond en is goed in staat om te gaan met grote groepen.
Compleet verzorgd:

Tijl verzorgt zelf alle techniek en bouwt ter plaatse een compleet theater op incl. licht en geluid. In de zomer kan een voorstelling buiten plaatsvinden vanuit zijn Theaterbus.
Veel ervaring:

Tijl speelt al 20 jaar voorstellingen, waarvan 10 jaar als fulltime-artiest. Jaarlijks speelt hij zo'n 200 voorstellingen.
Flexibel inzetbaar:

Tijl speelt voor een brede waaier aan doelgroepen en gelegenheden: basisscholen, theater, festivals, speciaal onderwijs, kinderopvang etc.

NEEM CONTACT OP / VRAAG EEN VRIJBLIJVENDE OFFERTE AAN